fbpx

Točíme, stříháme, tvoříme..

Ačkoli by se mohlo zdát že dle frekvence našich příspěvků jak zde na webu, tak na sociálních sítích je téměř nulová, opak je pravdou. Jak se říká kovářova kobyla.. prostě a jednoduše jen nějak nestíháme doplňovat co kdy kde a jak.. ale slibem prý nezarmoutíš a tak slibujeme že se polepšíme a že trochu aktivnější budem všude kde se dá 😉

Ve zkratce teď proletíme aspoň informativně co vlastně se nachází v naší střižně a kolik materiálu ať už video nebo grafiky plní naše disky které ani nestíháme vyměňovat 😀

Takže v prvé řadě každé pondělí jak tomu je už dva roky tvoříme pořad pro TV Šlágr (ano čtete dobře je to opravdu TV Šlágr, Šlágr muzika nebo original ale pořád prostě Šlágr 😀 ) jak jinak než se Šlágrkluky Petrem a Pavlem. Nyní je to dvouhodinový pořad který je k vidění každou středu a repríza v pátek. Statečně natáčíme ze studia u Pavla Nováka a věřte nebo ne, pořad má docela velký úspěch.

Tyhle netradiční fotky nebo další ve stylu „planetek 360° stupňové fotky nebo i video pro Vás můžeme také na přání pořídit, menší 360° kamerku máme také nyní ve své výbavě.


Když už jsme zmínili Šlágrkluky tak máme ve střižně momentálně rozdělaný videoklip Kolty a ruleta, o tom jsme se tu ale již zmiňovali. Takže jen makat, makat a zase makat ať už tenhle videoklip spatří světlo světa.


Co dál.. no taky nás zaměstnává jeden větší projekt trochu z jiného soudku a to hudební lidový a moravský a veselý.. ano je to kapela Moravská veselka se kterou jsme již také dříve natáčeli nějaké pořady nebo koncerty. Tentokrát ale jde o serii videoklipů kdy dva zimní už máme za sebou, a to doslova kdy nám zamrzal i olej ve stativové hlavě, vrtule a všechny prsty 😀 Ale úsměv ten nám zatím nezamrzl.. takže natáčení po okolí nebo v zasněžených Jeseníkách nám přineslo řadu situací že se musíme smát ještě teď.. a to nás čeká ještě minimálně deset videoklipů 🙂 Na kompletní výsledek si ale ještě rok počkáme…

 


Ale tak zase trochu změníme styl a dostaneme se do téměř svého rockového světa, kdy s kapelou Forum jsme loni natočili nějaký ten materiál po koncertech, které se v té blbé době aspoň nějak uskutečnily a z kterých už jedna skladba vzešla – Našel jsem tě.. tato skladba je součástí alba Jedeme dál vydaném v prosinci 2020 a na kterém jsme se několika videoklipy už také podíleli. Druhý videoklip se již také rýsuje ve střižně, tyhle dva narozdíl od předešlých videoklipů zachycují atmosféru koncertů v tom loňském roce.


Když už jsme u přerovských rockových kapel, tak musíme také zmínit že kapela PENZISTOR vydá během pár dní nové CD s názvem „Fénix“ které v této době nejspíš chládne v Petarda Production a čeká na to až se rozkutálí do světa. Myslíme, že se po něm jenom zapráší.  No a cože to máme společného? Jen to, že jsme zapracovali na tom obalu který tu placku bude chránit a bookletu s písničkami ať máte čím při poslechu listovat. (trochu nás jen mrzí, že ten krásná kreslený obrázek není z našich pastelek, tak krásně ještě kreslit neumíme 🙂 )


Dále.. od podzimu je na disku hromada materiálu z módních přehlídek agentury Fatima, na kterých se také už nemalou řádku let podílíme, takže také zaberou nějaký ten čas kdy ze tří hodin prostříhat tak aby obsahovaly vše a nepřesáhlo to 25minut je nadlidský výkon.. nicméně jsme letos natočili už i další módu Elgentních dam ve Valašském meziříčí, včetně medailonků které za měsíc na charitativní přehlídce budou odprezentovány, takže materiál jen a jen přibývá 🙂 Naštěstí ale jsou už přehlídky jako dříve veřejné a nejen online takže sestřihy můžou být jako dříve kratší. Ještě že nám nemalou práci ušetří střih přímo na místě, 3 kamery jsou přece jen 3 kamery a materiál se tak násobí..


Další spoustu materiálu ve střižně máme nachystanou na promo a náborové video házené, to už by také mělo co nevidět spatřit světlo světa a oslovit doufejme co nejvíce rodičů a dětí, aby se inspirovali trochu ke sportu. Co si budeme povídat, v dnešní době to není nic moc.

Pomalu se chystáme na svatební sezónu, termíny se také oproti loňsku naplnily a hodně sobot bude ve znamení brzského vstávání, celodenního natáčení a mocmoc hodinového stříhání svatebních příběhů a veselí.

Ani mocné nástroje pro grafické výplody a kejkle nezůstávají zavřené, protože průběžně se stále pracuje na různých materiálech jako jsou plakáty, letáky, koláže..  a to jich ještě v nejližší době bude mnohem více..

Občas také přispějeme fotkou nebo nějakou tou „planetkou“ která trochu zamotá šišku do Přerovských listů nebo někam jinam kam sami ani nevíme 😀


Tak to by asi bylo v kilometrové zkratce všechno teď, určitě jsme ještě na spoustu věcí zapomněli ale ono je to asi jedno, myslíme si že až sem to málokdo dočetl 😀 Těm co to dali gratulujeme a posíláme 10% slevu na naše služby, hlaste prosím ihned na vrátnici, pro dnešek se loučíme a doufejme že se budem hlásit dříve než za půl roku 😉

Martin a Ondra / VideoShotCZ

467 Views 0
Napsat komentář