fbpx

Svatební – Jarní polibek

Svatební sezóna už klepe na dveře a protože nás baví dělat novomanžele šťastnějšími přestože ten „jejich“ nejšťastnější den je právě ten svatební, jsme velmi rádi když si vyberou nás abychom tento den zachytili a přenesli do příběhu, kterým si pak můžou tento den připomenout kdykoli jen budou chtít. I když jsou některé termíny dávno dopředu obsazené, nikdy nic nestojí napsat nám nebo zavolat a třeba i na poslední chvíli se může stát, že zrovna ten Váš termín se nějakým způsobem uvolní a my budeme moct, nebo spíš nemoct své kamery odložit 🙂

Přesto pokud plánujete svatbu, pokud plánujete svatební video, plánujte vždy s předstihem, i když svatebních fotografů a kameramanů přibývá jako hub po dešti, opravdu je někdy těžké někoho sehnat pokud začnete pátrat dva měsíce před svatbou. Ne každý také svou tvorbou třeba zaujme a pokud se Vám zrovna ten náš styl líbí a trefili jsme se do Vašeho vkusu, můžeme být součástí Vaší svatby pokud se s námi včas spojíte. Společně vše probereme, a jakmile se dohodneme, na nás se můžete 100% spolehnout, všechny detaily, důležité okamžiky, emoce zachytíme a zachováme v krátkém videoklipu nebo i delším sestřihu. Každému se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům a dokážeme se jakkoli přizpůsobit. Natočíme jak z ptačí perspektivy tak třeba i 360 video. Samozřejmě hlavně točíme klasicky profesionální technikou 🙂 Je to naše práce, která nás stále nesmírně baví.

A teď jsme se vyřádili na letošním prvním svatebním dni – svatební Jarní polibek ve nádherné Ville Dom Carli, to bylo něco úžasného, skvělý tým lidiček, krásná nevěsta a sympatický ženich, skromná svatba v bohatém prostředí.. co víc jsme si mohli přát. Pár obrázů přinášíme zde, video už je ve střižně a určitě se máte na co těšit 😉A skvělý tým který se zde na všem podílel: Villa Dom Carli, koordinátorka SVATBYPODLELILLY, fotograf Václav Zvoník – zvonikfoto.cz, fotografka Katka Arnoldová – katkaarnoldova.cz, šperky Mialis Jewelry, stylistka Janka Vít, vizáž a vlasy Olga Kaliapina, svatební šaty a oblek – Svatební salon Agnes, a spousta dalších jako např. Svatební župánky – férovky, Svatební box, Printerka, Svatební noviny, oznámení, svatební podvazky – Erika Příhodová, květiny Lásky květ….

261 Views 0
Napsat komentář