fbpx

Od roku 2017 tu jsme pro Vás jako video-produkční společnost VIDEOSHOT.CZ. Sídlíme v Přerově, ale působíme po celé České republice i v zahraničí.

Rádi za Vámi kamkoliv přijedeme, probereme Vaše požadavky a vizuální představy.

Vaše strategické potřeby měníme v kreativní realitu.

Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti ještě před společným založením nynější značky VIDEOSHOT.

Našim cílem je především profesionální přístup, poskytování komplexních služeb v oblasti videoprodukce, postprodukce a grafiky. Reference internetových a facebookových stránek Vás o tom přesvědčí.
Natáčíme firemní prezentace, hudební videoklipy, svatby, plesy, živé přenosy na led obrazovku (koncerty, módní přehlídky, sportovní akce).
A co nás nejvíce baví? Neobvyklá výzva!! Požadavek klienta, který je bláznivější než my sami. Do videí, která vytváříme se snažíme zachytit veškeré emoce, kterých si během průběhu akce ani nevšimnete. Pracujeme s profesionální technikou značky SONY, ATOMOS, DJI, CANON, BLACKMAGIC, DZOFILMS a dalšími. Našim parťákem při postprodukci videa je program RESOLVE DA VINCI.

Mezi další naše služby patří i převod VHS / SVHS / miniDV / Hi8 / kazet do AVI / MP4 souborů (standardně na flashdisk), tvorba webových stránek, grafik, bilboardů, produktových katalogů, letáků, vizitek atd.

Po dohodě jsme schopni zajistit i kompletní profesionální produkci – foto, ozvučení, osvětlení, moderátory, účinkující i program na jakoukoli akci. Úzce polupracujeme s agenturami a kolegy, kteří se zabývají zvukem, světlem, konstrukcemi různých typů a velikostí, včetně LED obrazovky a živého přenosu.

Máme i bohaté zkušenosti ve streamování živých přenosů, tiskových konferencí na jakýkoli server nebo sociální síť. Po dohodě umíme připravit veškerou grafiku pro produkci. 3-4 kamery pro atrakktivní živý přenos, záznam ihned po skončení, po dohodě můžeme vyvořit i krátké a dynamické aftermovie z akce a menší fotoreport. To vše za příznivou cenu.


//www.videoshot.cz/wp-content/uploads/2019/07/51856715_291278511555869_7092349924758519808_o.jpg
//www.videoshot.cz/wp-content/uploads/2020/05/videoshot-loga.jpg

Náš tým