fbpx

MKLV Festival Mikulov

Víkend plný hudby, jídla, drinků a pohodové atmosféry jižní Moravy opět v amfiteátru v Mikulově.

Vystoupili zde: Rybičky 48, Imt Smile, Xindl X, Slza, Wohnout, Jan Bendig, Kali a Peter Pann, Ben Cristovao, Adam Ďurica, Pavel Callta, Kapitán Demo, Majk Spirit, Sima, Dj Leemac.

Mysleli jsme že nás po mikulovském retrofestivalu nemůže nic zaskočit. Přesvědčeni, že jsme připravení se vším všudy a na vše na 120% vyrážíme na dvoudenní pracovní cestu do Mikulova, resp. do Nového Přerova kde jsme měli přenocovat. Opak byl pravdou. Nějaké mocné síly se postaraly o to, že nám v podstatě nefungovalo vůbec nic, včetně auta které po zaparkování na místě v Mikulově prostě odmítlo sloužit. Takže opět stresový začátek, do poslední minuty před začátkem nás omýval pot na střídačku s deštěm a o skvělé okamžiky nebyla nouze 😀 Prostě opravdu den s velkým D ale my se nevzdáváme nikdy, takže jsme vše ustáli.. I když občas s drobnou chybičkou, ale vše proběhlo jak mělo, druhý den už na pohodu, jen cesta zpět byla pak opravdovým adrenalinovým zážitkem, ale o tom raději psát nebudeme 🙂

Zvládli jsme nakrmit opět dvě velké boční LED obrazovky live přenosem ze tří kamer z toho dvě ovládané. V režii to bylo tentokrát trochu složitější, ale přesto zvládnutelné, i když 10 hodin nonstop zase za den dalo zabrat. I tentokrát patří velký dík pořadatelům a  kolegům z Danceshow (zajišťovali opět zde stage, LED obrazovky, ozvučení i světla.)

Video z MKLV festivalu 2022 pro představu jak celá akce vypadala od Jakuba Nováčka zde:

 


229 Views 0
Napsat komentář