fbpx
Kamera/střih/SFX
Martin Cín

Od r. 1991 – do r. 2016 jsem se věnoval filmové produkci a postprodukci na amatérské a poloprofesionální úrovni, webové grafice, zpracování obrazových materiálů a dat, počítačovému hardware a software všeobecně.
Od r. 2008 – OSVČ – Videoprodukce (pořizování videozáznamů a jejich zpracování). Výroba a šíření zvukově obrazových záznamů. Tvorba webových stránek, grafika, webdesign.
Zajišťuji mimo jiné komplexní tvorbu webových prezentací od webhostingu až po realizaci a naplnění stránek, včetně videoprezentací, ukázek, reklam a grafiky implementovaných do webových stránek.

  • Hardware

Vynikající znalosti v oblasti počítačového HW, lineární i nelineární střižny.
Znalost sítí LAN,WAN, vynikající znalost a orientace na internetu.

  • Software

Všeobecné znalosti SW ve všech oblastech, Operační systémy – Microsoft Windows, částečně Linux, Microsoft Office – Word, Excel, Powerpoint.
Vynikající znalosti produktů ADOBE ( InDesign, Illustrator, Acrobat, Photoshop, After Effect ), Sony Vegas, DaVinci Resolve Studio, a dalších SW spojených se zpracováním obrazu, videa, i grafiky.

  • Video

Vynikající znalosti v oblasti produkce i postprodukce – střih videa/export do různých formátů.
Znalosti v používání kamerové techniky – jeřábů, sliderů, steadycamu, gimbalu, nasvícení scény.
Všeobecný přehled o trendech v kamerové technice, poloprofesionálních a profesionálních kamerách a systémech.


PRAXE

  •  Od r. 1991 – na amatérské a poloprofesionální úrovni

Produkce a postprodukce audiovizuálních děl, mastering DVD, BR
HW a SW, Windows, Linux, AmigaOS
Webdesign, HTML, XML, CSS,Java, Flash, redakční a publikační systémy

  •  Od r. 2003 – na profesionální úrovni

Kameraman / střih / grafika / SFX efekty / Motion titulky a grafika
Produkce a postprodukce audiovizuálních děl standartně ve FullHD kvalitě, vícekamerově. Zálohování videa, převody starších formátů včetně zálohování, živé přenosy do internetu, implementace videa do webstránek.
Produkce v oblasti – kultura, reklama, vzdělávací a informační videospoty, svatební videa apod.
Návrhy a realizace webových stránek a prezentací na míru, webová grafika, kódování šablon, databáze SQL, správa webových stránek, optimalizace, zpracování fotografií a obrazového materiálu pro web. Návrhy katalogů, letáků, plakátů, potisků, loga apod. příprava pro tisk.

  •  Od r. 2008 – OSVČ

Videostudio MA-CI
Vícekamerové natáčení. (Olomoucký kraj).
Výroba reklamních videospotů spojená s tvorbou webových prezentací na míru.
Zpracování a postprodukce v profesionálních střižnách DaVinci Resolve/After Effect.
Lektor videokurzu  – Natáčení videa a střih v Adobe Premiere
Pomoc při řešení audio-vizuálních projektů, poradenství, spolupráce.

 

  •  Od r. 2014

jsem se aktivně podílel na vzniku nové PiTV – Přerovská internetová televize. Původní PiTV byla zaměřena jen na sportovní přenosy a byla dílem pár nadšených kluků kteří dělali vše kolem pro zábavu. Postupem času jsme PiTV vypiplali do podoby jak ji znáte dnes. V redakci jsem působil jako aktivní redaktor, kameraman, webmaster, grafik. PiTV si stále udržuje pozici zpravodajského serveru, aktuálně přináší informace z města, reportáže a videa se snaží směřovat nyní trochu jiným směrem než je běžné zpravodajství. Kluci se dále vydali jiným směrem – byla založena společnost Starmedia – PiTV s.r.o. kde se primárně věnují sportovním přenosům po celé ČR i v zahraničí.

Doposud dále aktivně spolupracuji jako webmaster a grafik, přiležitostně jako kameraman.

NĚCO O MĚ:

Od r. 1991 se věnuji aktivně všemu kolem videa, grafiky a webových stránek. K počítačům jsem měl vždy blízko tak jako k jakékoliv elektronice a moje začátky zasahují už do devadesátých let kdy zde vše teprve začínalo. V té době jsem se i aktivně zabýval skládáním různých PC, systémů a nedal jsem několik let dopustit na počítače Amiga a PowerPC, na kterých jsem již v té době i stříhal a tvořil své produkty. Postupně jsem se sám dopracoval k profesionálnímu přístupu ke všem činnostem které nyní nabízím. Vždy se snažím svou práci odvést na maximum a spokojenost zákazníků je mým hnacím motorem.

Kamera / střih

90%

SFX postprodukce

100%

WWW stránky, webdesign

90%

Grafika

95%

MARTIN CÍNPRODUKCE - NATÁČENÍ - POSTPRODUKCE

Našim cílem je vždy spokojený zákazník.