fbpx

Jaro, Videoshot a koronavirus

Tak jako mnohým z Vás situace kolem pandemie, koronaviru, karantény a toho všeho kolem zasáhla citelně i do naší činnosti. Pro letošní rok nasmlouvané akce, svatby i další projekty jsou tytam a my škrábeme omítku, oprašujeme kamery, ometáme pavučiny na objektivech..

No co, nedá se nic dělat, ale snažíme se aspoň něco dělat. V omezených možnostech s respirátory na kamerách a rouškami na ksichtě alespoň nějakou činnost vyvíjíme. Pár dnů jsme izolovaní ve zkušebně u Pavla Nováka v provizorních podmínkách natáčeli pořady pro děti, narychlo ze zkušebny vznikly nějaké live písničky i pro starší příznivce.


Děti se doma nudí, tak vznikly i nějaké videa pro krátké zabavení formou malování s kreslířem Lubomírem Dostálem. Příjemné natáčení jedno slunečné dopoledne v Michalově.


Ve střižně se nenudíme, tvořit a pracovat na některých projektech nám zabere spoustu času, dokončení ale vyžaduje další natáčení a to není vždy jednoduché a v téhle situaci pro nás hodně komplikované. Alespoň ale pokročíme v něčem o kousek dál. Výsledek zatím tedy nejistý a mezi tím vším máme alespoň prostor se zdokonalovat a učit novým věcem 🙂 Ono všechno zlé je pro něco dobré.. Rodina si nás užije v posledních týdnech víc a pokud nás stát nenechá na holičkách, jakmile se vše zase rozběhne nastoupíme se vší parádou. I když letos se budeme muset zaměřit na jinou oblast než tu svatební a kulturní.

Tak se všichni držte, zase bude líp. Brzy přineseme další aktualitku a určitě i nějaké to video..

621 Views 0
Napsat komentář