fbpx

IV. Neslýchaně zábavný večer

Krátké aftermovie z této nezvyklé ale o to více emotivní a velkolepé akce, která snad nemá nikde v ČR obdoby. Zábavný večer pro neslyšící a sluchově postižené, které již po čtvrté pořádalo Poradenské centrum pro sluchově postižené v Kroměříži.. Zcela vyprodaný a nabitý sál bavili zpěváci jako Bohuš Matuš, Karel Gott revival Morava, Michal David, zazpívala i vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková, svým bubenickým umem zaujal Hanz Sedlář. Celým pořadem provázel vtipný Aleš Cibulka, a jeho slova, texty písní a vlastně celou moderaci a show doplnila skupina Hands Dance, která neuvěřitelně zvládala skloubit znakovou řeč s tancem. Klobouk dolů všem, všem co se na akci podíleli, všem sponzorům a všem účinkujícím.

My jsme vypomohli kolegům z Danceshow.cz kteří zajistili světla, zvuk a techniku pro tenhle večer s dvěma kamerami pro záznam. Z celé akce pak je sestříhán záznam, zpracovaný tak aby vynikl co nejvíce jeho smysl a byl určen nejen pro veřejnost, ale pro shlédnutí a pobavení právě těch, kterých se to týká..

Jednotlivé kousky záznamu jsou ke shlédnutí jak na facebookových stránkách Poradenského centra tak i na jejich youtube kanálu.

Nebo např. ukázka zde:

567 Views 0
Napsat komentář